Оголошення, конкурси

ОГОЛОШЕННЯ
щодо проведення конкурсу з  придбання на вторинному ринку впорядкованого для постійного проживання службового  житла (квартири) на території Гельмязівської  сільської  ради для сімейного  лікаря, який  працюєна території Гельмязівської  сільської  ради.
1. Дата та час проведення конкурсу: 11 листопада 2019 року, 14-00 год.
2. Місце проведення конкурсу:вул. Центральна,1 село Гельмязів  Золотоніський район  Черкаська область,  сільська рада.
3.Умови проведення конкурсу:
  Розгляд конкурсних пропозицій здійснюється протягом десяти робочих днів з дати кінцевого терміну їх подання.
  Конкурсні пропозиції оцінюються на предмет відповідності конкурсній документації.
   Конкурсні пропозиції, надіслані після кінцевого строку їх подання або надіслані з порушенням вимог конкурсної документації, не приймаються та не розглядаються.
   Конкурс проводиться за наявності пропозицій від двох або більше фізичних чи юридичних осіб.
  У випадках, коли було двічі відмінено конкурс у зв’язку з поданням для участі в ньому менше двох конкурсних пропозицій учасників, у разі проведення конкурсу втретє - може бути визначено переможця з одним учасником конкурсу, пропозиції якого відповідають вимогам конкурсної документації. В цьому випадку комісія приймає протокольне рішення про розгляд питання щодо укладення договору на придбання житла відповідно до вимог законодавства з єдиним заявником.
   Переможцем визначається учасник конкурсу, який подав найвигіднішу конкурсну пропозицію, що відповідає визначеним вимогам (рівні між собою технічні, комунікаційні характеристики), за якою вартість придбання 1 м² загальної площі житла на вторинному ринку Гельмязівської сільської  ради  є найнижчою серед запропонованих.
  За результатами аналізу конкурсних пропозицій складається протокол, в якому зазначаються результати конкурсу.
  Результати проведення конкурсу повідомляються всім учасникам конкурсу, що приймали в ньому участь.
   Протокол  передається  на  затвердження  Гельмязівської  сільської  ради.   4.Вимоги для об'єкта закупівлі житла (квартири):
-житло (квартира) повинно бути запропоноване на вторинному ринку;
-місцезнаходження житла – в межах  території Гельмязівської  сільської  ради Золотоніського  району;
-житло (квартира) повинно бути придатним для проживання, благоустроєним стосовно до умов даного населеного пункту та відповідати встановленим санітарним  і технічним вимогам;
 -житло (квартира) не повиннне бути визнаним аварійним або таким, що підлягає зносу. Не повинно бути самовільних   реконструкцій;
-житло (квартира) повинно бути без заборгованості по комунальних послугах та інших платежах;
- житло (квартира ) повинно бути вільним від реєстрації в ньому громадян;
- технічний паспорт на житло має бути оформлений відповідно до чинного законодавства.
5.Вимоги щодо вартості житла.
      Вартість житла, запропонованого учасниками на конкурс не повинна перевищувати показники опосередкованої вартості спорудження житла в Черкаському  регіоні, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на відповідний період(на 2019 рік  складає  11671 грн за 1 квадратний  метр), якщо інше не передбачено законодавством.
  Видатки, пов'язані з придбанням житла на вторинному ринку, провадяться на підставі договору купівлі-продажу житла та покладаються на продавця.
    Учасник під час визначення вартості житла та надання конкурсної пропозиції повинен врахувати витрати, пов’язані з оформленням права власності та сплатою передбачених законодавством податків і зборів (обов’язкових платежів).
6.Для участі в конкурсі :     
     Фізичні та юридичні особи, які бажають запропонувати житло для продажу на конкурсі, повинні надіслати (надати) до конкурсної комісії у закритому вигляді з позначкою «На конкурс по житлу» такі документи, а саме:
-заява про участь у конкурсі із зазначенням прізвища та ініціалів фізичної особи, її місця проживання та місця реєстрації проживання, номера телефону, телефаксу, пропозиції щодо  житла(квартири), характеристики, вартість, адреса,  e-mail;
-копії всіх сторінок паспорта фізичної особи та реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу державної податкової служби і мають відмітку в паспорті);
-витяг з Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна;
-витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна щодо наявності (відсутності) обтяжень;
-нотаріально засвідчені копії свідоцтва про право власності на нерухоме майно або інших правовстановлюючих документів, на підставі яких проводиться державна реєстрація права власності на нерухоме майно;
-нотаріально засвідчені копії витягу про державну реєстрацію прав власності на нерухоме майно або витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно;
-засвідчена в установленому порядку копія технічного паспорта на   квартиру.     
 -фотокартки квартири;
-довідка про відсутність заборгованості за надані житлово-комунальні послуги;
- рішення органу опіки та піклування про дозвіл на продаж квартири у разі,  якщо на час продажу квартири є зареєстрованими малолітні діти та право власності належить малолітній (неповнолітній) дитині.
      За рішенням конкурсної комісії для участі в конкурсі можуть подаватися також інші документи.
   Відповідальність за достовірність наданих документів несе Учасник конкурсної пропозиції.
    Початок подання заяв для участі у конкурсі: з моменту публікації оголошення в  ЗМІ  на протязі 14 днів.
Місце знаходження конкурсної комісії: Черкаська   область, Золотоніський  район,село Гельмязів, адмінприміщення  Гельмязівської сільської ради.
За довідками звертатися за телефоном:  44-2-73, 44-3-88
24 жовтня 2019  року                                                 виконавчий  комітет

 

 

 

 

 

До уваги жителів села Гельмязів!

8 жовтня 2019 року з 10.00 години в приміщенні Гельмязівської сільської ради особистий прийом громадян будуть проводити працівники Золотоніського відділу обслуговування громадян (Сервісний центр) Головного управління пенсійного фонду України з питань пенсійного забезпечення громадян.

Попередній запис : 44-2-73.

Виконком сільської ради

1 жовтня 2019 року о 10.00 год. в приміщенні Гельмязівської сільської ради відбудуться громадські слухання:

1. Детального плану території земельної ділянки площею 21,2690 га, яка знаходиться в адміністративних межах Гельмязівської сільської ради (за межами населеного пункту) Золотоніського району Черкаської області для будівництва сонячної електростанції.

2. Детального плану території на земельній ділянці площею 2.7534 га з кадастровим номером 7121582301 03 001 0510 за адресою вул. Корольова, 119 А с. Гельмязів Золотоніського району Черкаської області з метою розміщення сонячної електростанції

3.Обговорення проекту рішення Гельмязівської сільської ради "Про добровільне об'єднання територіальних громад»

З матеріалами обговорення можна ознайомитись у виконавчому комітеті Гельмязівської сільської ради.

Виконавчий комітет Гельмязівської сільської ради.

 
 
 

Всіх поціновувачів українського народного мистецтва

13.07.2019 року Пришкільний парк                                                                    

с. Гельмязів

о 12-00 годині

 

ЗАПРОШУЄМО

на регіональний фестиваль фольклору

«МИСТЕЦЬКА ПЕТРІВКА»

 

Пам'яті керівника аматорського колективу троїстих музик Гельмязівського СБК Золотоніського району, композитора-аматора, музиканта та поета Петра Лобунця

 

У Програмі :

- Урочисте відкриття фестивалю за участю кращих фольклорних колективів Черкащини;

- конкурс троїстих музик;

- обрядове дійство «Ой Петре, Петре, Іване ...»

- Презентації етноодягу;

- містечко майстрів та майстер-класи;

- працюватимуть фото-зони;

- розваги для наймолодших.

Ласкаво просимо, оргкомітет

01.07.2019 року

Шановні ВЛАСНИКИ та землекористувачі земельних ділянок  Гельмязівської сільської ради!

Згідно Податкового кодексу України п.287.2 ст.287, з 1 липня  розпочалася сплата земельного податку з фізичних осіб за 2019 рік. Відповідно до п.126.1 ст.126 ПКУ у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов`язання такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу.

Шановна громадо, для уникнення відповідальності у вигляді штрафу щодо невиконання покладених обов’язків згідно чинного законодавства України необхідно провести оплату земельного податку до  25.08.2019р.

Для отримання квитанції на сплату земельного податку звертатись в Гельмязівську сільську раду (кабінет № 3).

Пропонуємо вчасно сплатити земельний податок. За додатковою інформацією звертайтесь за адресою:с.Гельмязів, вул. Центральна, 1 тел.:44-2-55; 44-4-86

27.06.2019 року

Оголошення! Оголошення! Повідомляємо жителів с.Гельмязів, що ТДВ "Русь" буде здійснювати о 19-00 год. 27 червня 2019 року обробку картоплі на площі 56 га із застосуванням хімічних засобів захисту рослин наземним оприскувачем. На територію оброблених ділянок дозволяється виходити не раніше 03.07.2019 року, проводити ручні роботи на суміжних ділянках не раніше 03.07.2019 року, випасати худобу та птицю, а також сінокіс не раніше 06.07.2019 р.

06.06.2019 року 

Оголошення ! Повідомляємо жителів с.Гельмязів, та суміжних сіл Софіївка, Каленики, Коврай, що ТДВ "Русь" буде здійснювати 6 червня 2019 року обробку посівів сої на площі 900 га із застосуванням хімічних засобів захисту рослин наземним штанговим оприскувачем. На територію оброблення ділянок дозволяється виходити не раніше 10.06.2019 року, Проводити ручні роботи на суміжних ділянках не раніше13.06.2019 року.

 

 

 

21.02.2019 року

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля  Товриство з додатковою відповідальністю «Русь» ЄДРПОУ 0085692 4

02.06.2016року

Гельмязівська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера сільської ради.