Оголошення, конкурси

Оголошення!!!
Важлива інформація для тих, хто користується пільгами. Для усунення некоректної або застарілої інформації про пільговика просимо до 22 липня 2019 року звернутися до спеціаліста по субсидіях Гельмязівської сільської ради Тригубенко Тетяни Олександрівни, щоб перевірити достовірність наявних відомостей про пільговика та заповнити інформацію, якої не вистачає, особливу увагу приділити правильності ідентифікаційного коду, правильного написання прізвища та номера мобільного телефону. При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, номер особистого мобільного телефону. Уточнення проводяться, у зв'язку зі змінами затвердженими Порядком надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі, які застосовуватимуться з 1 жовтня 2019 року, згідно Постанови КМУ від 17.04.2019 р. №373. Розрахунок суми пільг будуть проводиться в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, що мають право на пільги.
Додаткова інформація!
Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова. Пільги надаватимуться у грошовій безготівковій формі через АТ "Ощадбанк" аналогічно грошовій безготівковій формі надання житлових субсидій. За заявою пільговика надання пільги може проводиться у готівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок в АТ "Ощадбанк", відкритий пільговиком. Додатково повідомляємо, що інформацію про рух коштів на спеціальному рахунку АТ "Ощадбанк", з якого буде здійснюватися розрахунок з підприємствами - надавачами комунальних послуг, пільговик буде отримувати шляхом "смс-повідомлення" на власний мобільний телефон, так же, як і це запроваджено в системі монетизації житлових субсидій. Тому, достовірність номера мобільного телефону пільговика дуже важлива!

Всіх поціновувачів українського народного мистецтва

13.07.2019 року                                                                    Пришкільний парк

с. Гельмязів

о 12-00 годині

 

ЗАПРОШУЄМО

на регіональний фестиваль фольклору

«МИСТЕЦЬКА ПЕТРІВКА»

 

Пам’яті керівника аматорського колективу троїстих музик Гельмязівського СБК Золотоніського району, композитора-аматора, музиканта та поета Петра Лобунця

 

У програмі:

- урочисте відкриття фестивалю за участю кращих фольклорних колективів Черкащини;

- конкурс троїстих музик;

- обрядове дійство «Ой Петре, Петре, Іване…»

- презентації етноодягу;

- містечко майстрів та майстер-класи;

- працюватимуть фото-зони;

- розваги для наймолодших.

Ласкаво просимо, оргкомітет

01.07.2019 року

Шановні власники та землекористувачі земельних ділянок  Гельмязівської сільської ради!

Згідно Податкового кодексу України п.287.2 ст.287, з 1 липня  розпочалася сплата земельного податку з фізичних осіб за 2019 рік. Відповідно до п.126.1 ст.126 ПКУ у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов`язання такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу.

Шановна громадо, для уникнення відповідальності у вигляді штрафу щодо невиконання покладених обов’язків згідно чинного законодавства України необхідно провести оплату земельного податку до  25.08.2019р.

Для отримання квитанції на сплату земельного податку звертатись в Гельмязівськусільську раду (кабінет № 3).

Пропонуємо вчасно сплатити земельний податок. За додатковою інформацією звертайтесь за адресою:с.Гельмязів, вул. Центральна, 1 тел.:44-2-55; 44-4-86

27.06.2019 року

Оголошення! Оголошення! Повідомляємо жителів с.Гельмязів, що ТДВ "Русь" буде здійснювати о 19-00 год. 27 червня 2019 року обробку картоплі на площі 56 га із застосуванням хімічних засобів захисту рослин наземним оприскувачем. На територію оброблених ділянок дозволяється виходити не раніше 03.07.2019 року, проводити ручні роботи на суміжних ділянках не раніше 03.07.2019 року, випасати худобу та птицю, а також сінокіс не раніше 06.07.2019 р.

06.06.2019 року 

Оголошення! Повідомляємо жителів с.Гельмязів, та суміжних сіл Софіївка, Каленики, Коврай, що ТДВ "Русь" буде здійснювати 6 червня 2019 року обробку посівів сої на площі 900 га із застосуванням хімічних засобів захисту рослин наземним штанговим оприскувачем. На територію оброблених ділянок дозволяється виходити не раніше 10.06.2019 року, проводити ручні роботи на суміжних ділянках не раніше 13.06.2019 року.

 

 

 

21.02.2019 року

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариство з додатковою відповідальністю «Русь» ЄДРПОУ 00856924

02.06.2016року

Гельмязівська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера сільської ради.